روش‌های پرداخت

روش‌های پرداخت

1 – پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران عسلکده می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه اینترنتی بانک‌ ملت در سایت عسلکده و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش در هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
+ چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران محترم سایت عسلکده می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات ایران، رفاه کارگران، آینده، خاورمیانه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، شهر ، صادرات، صنعت و معدن، قرض‌الحسنه مهر ایران، قرض الحسنه رسالت، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، دی، انصار، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین و نور امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
3- کدCVV2
این کد یک عدد ۳یا ۴رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.
2– پرداخت در محل تحویل
به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، عسلکده این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، سراسر ایران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.
لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از 15 میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
– پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش عسلکده دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

 

2 – پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، عسلکده امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 

3 – پرداخت با کد USSD

همانطور که مطلع می‌باشید در حال حاضر علاوه بر امکان پرداخت فاکتور به صورت مراجعه حضوری به بانک ، کارت به کارت و پرداخت

از طریق درگاه  آنلاین سایت asalkade.com امکان پرداخت هزینه سرویس با استفاده از سرویس تلفن همراه (USSD)نیز برای شما فراهم شده است.

برای پرداخت هزینه فاکتور از طریق تلفن همراه مراحل زیر را انجام دهید:

1- از طریق موبایل شماره #2038117*3*741* را گرفته که اسم فروشگاه بنام (عسلکده برزویان ) نمایش داده می شود

2- از شما درخواست مبلغ میشود 

3- بعد از نوشتن مبلغ گزینه ارسال  را انتخاب کنید

4- شماره کارت خود را ثبت و ارسال کنید

5- رمز دوم خود را ثبت و ارسال کنید

6- در صفحه بعد عدد 1 را برای تایید اسم فروشگاه (عسلکده برزویان) و مبلغ فاکتور ارسال کنید 

7- دریافت پیام پیگیری ثبت موفق

 

4 – محل پرداخت کارت به کارت
کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway عسلکده و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت عسلکده به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و عسلکده پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

بانک نوع حساب شماره حساب شماره کارت شماره شبا
بانک ملت حساب جام

شماره کارت : 1516-8668-3379-6104

شماره حساب :4878128638

شماره شبا : IR81 0120 0000 0000 4878 1286 38

بانک ملی حساب سیبا

شماره کارت : 0101571298003

شماره حساب : 7778-9808-9914-6037
شماره شبا :  IR57 0170 0000 0010 1571 2980 03

در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
• به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
• سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از 15 میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.